خرید فلزیاب

خرید فلزیاب قبل از پرداختن به مبحث خرید فلزیاب و نکات مهم در زمان خرید فلزیاب بهتر است ابتدا با خود فلزیاب آشنا شویم. دستگاه فلزیاب به وسیله ایی گفته میشود که برای پیدا کردن اجسام فلزی درون زمین، یا مخفی شده در هر جسم دیگری. دستگاه فلزیاب با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف دیسک و یا سنسور خود اقدام به جستجو فلزات مینماید.

دسته بندی انواع دستگاه فلزیاب

فلزیاب ها به صورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند.

 • فلزیاب ردیاب
 • فلزیاب نقطه زن

 

خرید فلزیاب

در هر صورت شما باید در زمان خرید فلزیاب باید یکی از دو نوع فلزیاب را انتخاب کنید. البته فلزیاب نقطه زن خود به چند نوع تقسیم میشود مانند: pi، vlf، اسکنر، که شما میتوانید با توجه به نیاز خود فلزیاب مناسب را انتخاب کنید. در کشور ما هم فلزیاب ها در انواع مختلف به صورت دست ساز و مونتاژی و یا اورجینال ، در قیمت های مختلف یافت میشوند. شما میتوانید با جستجو در اینترنت و یافتن شرکت های معتبر و مراجعه به دفتر آنها اقدام به خرید نمایید. اما قبل از خرید فلزیاب باید به نکات مهمی توجه کنید که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

نکات مهم در زمان خرید فلزیاب

 • در ابتدا شما باید یک شرکت فروش فلزیاب معتبر پیدا کنید. شما باید در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی اقدام به جستجو نمایید
 • حتما دقت داشته باشید که شرکت دارای آدرس ثابت و تلفن معتبر باشد.
 • شرکت فروش فلزیاب دارای سابقه خوب در زمینه خرید و فروش فلزیاب باشد. از طریق نظرات خریداران قبلی میتوانید به این امر پی ببرید.
 • هیچگاه قبل از خرید اقدام به واریز وجه ننمایید. همیشه دستگاه ببنید، تست کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.
 • حتما دفت نمایید شرکت فلزیاب پشتیبانی و گارانتی برای محصولات خود دارد یا خیر.
 • قبل از خرید حتما دستگاه اقدام به تست فلزیاب نمایید. سعی کنید خودتان فلزیاب را تست نمایید. مهم نیست در زمین تست باشد یا خیر. برای آشنایی با تست دستگاه میتوانید به مقاله تست صحیح دستگاه فلزیاب مراجعه نمایید.
 • آموزش کامل کار با دستگاه را از فروشنده بخواهید فرق نمیکند خارجی باشد یا داخلی.
 • قبل از خرید حتما دقت کنید متناسب با مکان و نیاز خود دستگاه را انتخاب نمایید.
 • قبل از خرید با کارشناسان معتبر اقدام به مشاوره نمایید.

 

شرکت معتبر خرید فلزیاب

حتما توجه داشته باشید که قبل از خرید اطلاعات خود را در مورد کالای مورد نظر تکمیل کنید و حتما حتما خرید خود را از شرکت های معتبر انجام دهید و به هیچ عنوان به اشخاص اعتماد نکنید. تکنولوژی ساخت فلزیاب به قدر کافی سخت و انحصاری است که بسیاری از کمپانی های سراسر دنیا سالانه برای به دست آوردن یک جایگاه مورد قبول با یکدیگر در رقابت هستند. اشخاص کلاهبردار با توجه به نقشه ها و مدار های فلزیاب موجود در اینترنت اقدام به ساخت فلزیاب هایی میکنند که عملا کاربردی نداشته و در حد ۲۰ تا ۴۰ سانتی متر را کاوش میکنند.

ما در شرکت فلزیاب غرب سعی کردیم بهترین دستگاه فلزیاب را در انواع مختلف با کارایی مختلف فراهم کنیم. ما در شرکت فلزیاب غرب دستگاه فلزیاب را به مشتریان خود معرفی میکنیم که تست شده و واقعا کارایی بالایی دارند. تا شما بتوانید بعد از خرید فلزیاب اقدام به کاوش نمایید و از محصول خود راضی باشید.

کارشناسان ما قبل از فروش دستگاه با توجه به نیاز شما و مکان مورد نظر شما اقدام به معرفی دستگاه مینمایند. تا شما در دچار مشکل نشوید. شما میتوانید از طریق   محصولات شرکت فلزیاب غرب را مشاهده نمایید.

 

خرید و فروش فلزیاب