فلزیاب نقطه زن لورنز z1

فلزیاب نقطه زن لورنز z1

در این مقاله فلزیاب نقطه زن لورنز z1 را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید با استفاده از این دستگاه بی نظیر و فوق العاده در کاوش های خود بهترین نتیجه را به دست بیاورید . این محصول بی نظیر تمام نیاز های یک اپراتور حرفه ای را برای کاوش تامین می کند به صورتی که اپراتور به راحتی می تواند با این دستگاه بی نظیر به کاوش های حرفه ای خود بپردازد.

فلزیاب نقطه زن لورنز z1 یکی از حرفه ایی ترین فلزیاب های موجود در بازار میباشد. این فلزیاب مناسب افراد حرفه ایی میباشد. اگر شما یک فرد مبتدی در زمینه کار با فلزیاب هستید قطعا برای کا با این فلزیاب به مشکل خواهید خورد. قبل از کار با این فلزیاب حتما آموزش های لازم را ببینید. زیرا لورنز Z1 یک فلزیاب فوق حرفه ایی میباشد.

مشخصات فلزیاب نقطه زن لورنز z1

این دستگاه فلزیاب لورنز زد وان دیپ مکس دارای صفحه نمایش با کیفیتی است تا شما بتوانید در تاریکی و شب به راحتی از این صفحه نمایش استفاده کنید این دستگاه ابتدا فرکانس فلزات را با استفاده از سیستم پالسی خود دریافت کرده و آنها را به صورت داده های طبقه بندی شده در اختیار اپراتور قرار می دهد .

طلایاب لورنز زد وان LORENZ Z1 دارای قدرت تفکیک بالایی است تا فلزات باارزش و بی ارزش را از هم تشخیص دهد به طوری که در زمین هایی که دارای آلودگی بسیار معدنی هستند به راحتی فرکانس فلز انتخابی شما را دریافت کرده و از شناسایی و تداخل فرکانس سایر فلزات چشم پوشی می کند. گنجیاب لورنز زد وان LORENZ Z1 دارای چندین کویل در سایز و اندازه های مختلف است به طوری که هر کدام کارآیی متفاوتی دارند

فلزیاب نقطه زن لورنز z1

 

کویل های سایز بزرگ فلزیاب نقطه زن لورنز z1

این کویل ها چون میدان مغناطیسی قوی را ایجاد میکند اشیاء و فلزهایی که در عمق بیشتری از زمین وجود دارد را تشخیص و شناسایی میکند. و بیشتر برای اشیای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

کویل های سایز کوچک 

کویل های کوچک گنج ها و اشیای کوچک و ریز مانند سکه ها و ذرات و رگه های کوچک طلای موجود در زمین را شناسایی می کند. فلزیاب لورنز زد وان دارای تکنولوژی و توانایی های بالایی است به طوری که سیگنال هایی که از زمین بازتاب شده را شناسایی نمی کند و همچنین فرکانس های مزاحم که شاید فرکانس فلزات بی ارزش در زمین باشد را شناسایی نمیکند که این کار باعث سهولت کار بیشتر اپراتور می شود.

شما میتوانید از این وسیله بی نظیر در انواع شرایط آب و هوایی ( بارانی, برفی , خشک ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …) بدون اشتباه و خللی در کارکرد دستگاه استفاده کنید.

 

ویژگی های فلزیاب نقطه زن لورنز z1

  • کویلهای جستجوی ضدآب مناسب
  • دارای عملکرد مناسب و ساده برای کاوشگران میباشد
  • سیستم فرکانس و فیلتر برای حذف کردن تداخل EMI فرکانس های کم
  • قابلیت جستجوی بسیار راحت و سریع محیط و فضاهای بزرگ
  • تنظیم برای تفکیک طلا و یا شناسایی فلزهای دیگر
  • سیستم کار پالسی
  • قابلیت جستجو با کابل بزرگ یونیورسال تا 5 متر
  • حساسیت بسیار بالا
  • مناسب افراد حرفه ایی و افراد با تجربه

 

خرید و فروش فلزیاب

 

لینک های مرتبط :

خرید و فروش فلزیاب 

خرید و فروش نقطه زن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *