بهترین ردیاب و شعاع زن 2024

بهترین ردیاب و شعاع زن 2024

ما قصد داریم تا در این مقاله بهترین ردیاب و شعاع زن را به شما معرفی کنیم. اما قبل از هر چیز بهتر است تا کمی راجب دستگاه ردیاب یا دستگاه شعاع زن صبحت کنیم. عموما دستگاه فلزیاب شعاع زن در دو دسته کلی تقسیم میشوند: 1- خوراک خور 2 – فرکانسی.

ردیاب و شعاع زن خوراک به ردیاب های ساده ایی گفته میشود که با استفاده از جیوه کار میکنند. معمولا در این فلزیاب ها یک مخزن برای جیوه تعبیه شده است که در داخل آن جیوه ریخته میشود و در مخزن دوم خوراک قرار میگیرد. منظور از اصطلاح خوراک به مخزن و فضایی گفته میشود که در داخل دستگاه شما تعبیه شده است، شما در این محفظه فلزی را که میخواهید دنبال آن بگردید قرارمیدهید. مثلا یک تکه کوچک طلا یا نقره و یا هر چیزی که به دنبال آن میگردید.

ردیاب های فرکانسی به دستگاه فلزیابی گفته میشود که فرکانس فلزهای مختلف مانند: طلا، نقره، مس و… از قبل در دستگاه قرار داده شده است. شما با انتخاب فرکانس یا فلز موزد نظر به دنبال هدف خود میروید. البته در برخی از انواع ردیاب های فرکانسی شما میتوانید فرکانس را خودتان به دستگاه بدهید تا دستگاه به دنیال فرکانس دلخواه شما باشد. در ادامه به معرفی بهترین ردیاب و شعاع زن میپردازیم.

بهترین ردیاب و شعاع زن 2024

معرفی برخی از بهترین ردیاب و شعاع زن

ردیاب Gold Legend

این ردیاب ساخت کشور آلمان میباشد و یکی از بهترین ردیاب و شعاع زن های موجود در بازار میباشد. این ردیاب دارای 5 سیستم جستجو: 1- سیستم برد بلند 2- سیستم جستجو آزاد 3- سیستم عمق هوشمند 4- سیستم یونی 5- سیستم بیونیک. شما میتوانید با شرایط خاک و هدف نوع سیستم جستجو را انتخاب نمایید.

در زمان کار با این ردیاب شما میتوانید عمق کاوش را تا 40 متر تنظیم کنید. در مورد شعاع کاوش هم شما تا 3000 متر را جستجو کنید. برای کار با این ردیاب احتیاج به تمرین زیاد میباشد. زیرا دارای پیچیدگی های خاص خود است.

فلزیاب AKS هفت آنتن

یک ردیاب امریکایی فوق العاده با کارایی بسیار بالا میباشد. این دستگاه ردیاب دارای یک یونیت میباشد که دستورات لازم را به خود ردیاب ارسال میکند. این فلزیاب دارای 5 مد جستجو طلا، نقره، مس، سنگ قیمتی، حفره است. شعاع کاوش این فلزیاب تا 2500 متر و عمق کاوش تا 15 متر میباشد. ردیاب AKS یکی از بهترین ردیاب و شعاع زن های موجود در بازار میباشد.

ردیاب و شعاع زن مگ پرسون

این ردیاب تولید شرکت فلزیاب غرب میباشد. در این ردیاب 5 مد کاری طلا، نقره، مس، سنگ قیمتی و حفره قرار داده شده است. که شما با توجه به هدف خود میتوانید از این مدها استفاده نمایید. شعاع کاوش با این ردیاب تا 2000 متر میباشد. همچنین شما میتوانید تا عمق 10 متر را نیز مورد کاوش قرار دهید. این ردیاب دارای 1 سال گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش میباشد.

خرید بهترین ردیاب و شعاع زن 2024

معمولا افرادی که دریاب و شعاع زن خریداری میکنند برای تنتیجه بهتر در کنار این دستگاه یک دستگاه فلزیاب نقطه زن بوقی و یا فلزیاب اسکنر تصویری نیز خریداری میکنند. اگر قصد دارید تا شما هم یکی از بهترین ردیا ب و شعاع زن ها و یا هر نوع فلزیاب دیگر را خریداری نمایید، میتوانید با شماره 09303580080 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید. محصولات تولیدی شرکت فلزیاب غرب دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.

 

 

 

 

2 thoughts on “بهترین ردیاب و شعاع زن 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *