فلزیاب Garrett AT Gold

فلزیاب Garrett AT Gold

اگر به دنبال یک فلزیاب تخصصی برای طلا هستید ما به شما فلزیاب Garrett AT Gold را معرفی میکنیم. یک فلزیاب حرفه ایی و فوق العاده که شرکت گرت امریکا برای کاوشگران طلا طراحی و به بازار ارائه کرده است. البته با این فلزیاب میتوانید به دنبال فلزات دیگر هم باشید.

با فلزیاب Garrett AT Gold میتوانید در انواع زمین ها مانند شوره زار، سنگلاخی، ساحل و حتی کوهستانی به کاوش بپردازید. حتی با این فلزیاب میتوانید در انواع شرایط آب و هوایی به کاوش بپردازید. یکی از مزیت های این فلزیاب ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن میباشد.

ویژگی های فلزیاب Garrett AT Gold

حالت جستجوی تمام فلزی: حالت تمام فلزی واقعی میباشد. در این حالت عمیق ترین عمق تشخیص و حساسیت را در کوچکترین قطعات ارائه می دهد.

تجزیه و تحلیل هدف گرافیکی: به طور همزمان رسانایی هدف و الگوی تشخیص فلزیاب را نشان می دهد.

مقاوم در برابر گرد و غبار و آب: با استفاده از ویژگی All Terrain برای مقاومت در محیط های مرطوب و پرگرد و غبار طراحی شده است. با این فلزیاب میتوان تا عمق 3 متر در زیر آب به کاوش پرداخت.

نمایش هدف با عدد: زمان رسیدن به هدف دستگاه یک عدد را به شما نمایش میدهد. این عدد بین 0 تا 99 میباشد. با توجه به دفترچه راهنما موجود در بسته بندی دستگاه میتوانید به فلز پی ببرید.

تفکیک: شما میتوانید با این فلزیاب در زمان جستجو فلزات آهنی و ذرات را حذف کنید. برای این کار کافی است تا از روی صفحه دکمه حذف ذرات آهنی را فشار دهید، فلزیاب Garrett AT Gold به صورت اتوماتیک آهن و فلزات بی ارزش را حذف میکند.

آستانه قابل تنظیم: به کاربر اجازه می دهد تا آستانه صوتی (صدای ثابت پس زمینه) را برای شنیدن بهتر اهداف به صورت دستی تنظیم کند.

بالانس فلزیاب Garrett AT Gold: بالانس در این فلزیاب به دو صورت اتوماتیک و دستی انجام میشود. البته در حالت دستی شما میتوانید تنظیمات را تغییر دهید و متناسب با سلیقه خود طراحی کنید.

فلزیاب Garrett AT Gold

عمق کاوش: در حالت تمام فلزی میتوانید تا عمق یک متر و 80 سانتی متر اقدام به کاوش نمایید.

دیسک یا لوپ: در این فلزیاب از دو دیسک با سایز 45 و 20 سانتی متر استفاده شده است. هر دو دیسک ضد آب و ضربه هستند.

صفحه نمایش: صفحه نمایش LCDبسیار با کیفیت بکار رفته در فلزیاب Garrett AT Gold باعث شده بدون هیچ مشکلی اطلاعات را حتی در زیر آفتاب نیز مشاهده نمایید.

باتری:  در فلزیاب گرت از 4 باتری قلمی قابل شارژ استفاده شده است که میتوان با یک بار شارژ تا 12 ساعت به صورت مداوم از ان استفاده نمود.

 

 

خرید و فروش فلزیاب

 

لینک های مرتبط :

خرید و فروش فلزیاب 

خرید و فروش فلزیاب تصویری

خرید و فروش نقطه زن

ردیاب و شعاع زن

اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *