نماد موش درگنج یابی

نماد موش درگنج یابی

نماد موش درگنج یابی : این نماد یکی از نادرترین نماد ها در گنج یابی است و در همه نقاط ایران دیده نمیشود. برای درک مفهوم این نماد باید بدانید خصوصیات موش چیست تا بتوانید به سوی هدف راحتر گام بردارید. این نماد اکثر مواقع به صرت تک به کار برده نمیشود و باید به دنبال نماد دوم نیز باشید. در برخی موارد در کنار نماد موش نماد گندم نیز هست که نشانه محل دخیره مواد غذایی و آذوقه میباشد.

نماد موش درگنج یابی

در تفسیر نماد موش  نگاه موش مهم است که به چه سمتی نگاه میکند. که شما باید در این حالت به سمت نگاه موش بروید.

حالت موش

اگر موش در حالت خیز و جمع شده باشد و دم موش در حالت عادی باشد، این به منظور ورود موش به حفره است.  از این حالت میتوان نتیجه گرفت شما با دیدن این نماد در محل ورودی هستید.

اگر در نماد موش حالت خیز نداشت و عادی بود باید اول به دم و جهت نوک دم بررسی بشه که شمارو به سنگی بزرگ میرسونه که خودش درب دالان هست. ولی اگر دم هیچ حالتی نداشت مسیر نگاهش رو برسی کنید دقیقا به درب دالان نگاه میکنه یا سنگ بزرگ یا سنگچین که ورودی کار هست.

دم موش

اگر نماد موش دارای دم با حالت خاص باشد. باید دم موش را مورد بررسی قرار دهید. اگر دم موش صاف بود باید به سمتی که دم نشان میدهد بروید. احتمالا در مسیر دم شما با یک دالان یا روبرو هستید، این دالان در ابتدا بسیار باریک و تنگ میباشد. اما کمی که داخل آن شوید بازتر میشود.

دو موش

اگر شما دوش را دیدید که به هم پیچیده شده بودند باید به سمت نگاه موش بروید . احتمالا در مسیر به یک دالان پرپیچ و خم برخواهید خورد که در زیر زمین است و اگر دم موش ها به هم پیج خورده بود یا خیلی پر پیچ بود ، نشان دهنده این است دالان های موجود به یک نقطه مشترک میرسد .

چشم موش

یکی دیگر از اجزا موش که در هنگام تفسیر این نماد باید مورد بررسی قرار بگیرد چشم موش است. اگر چشم موش برجسته و قوس دار باشد، نشان دهنده وجود یک تل خاکی است. شما برای پیدا کردن محل تل خاکی مسیر نگاه موش را دنبال کنید. که راه ورود نیز از پهلوی این تله است.

تعداد موش

اگر در کنار نماد موش یک موش کوچک نیز وجود داشت، در این صورت باید به حالت های موش کوچک دقت کرد و نشانه های آن را دنبال کرد.

همچنین اگر تعداد زیادی موشها زیاد باشد باید به موشی که دارای حالات خاص باشد توجه کرد . اگر همگی دارای یک حالت باشند، یعنی ورودی دقیقا در همان محل است و باید برای پیدا کردن ورودی همان محل را جستجو کنید.

 

 

خرید و فروش فلزیاب

 

لینک های مرتبط :

خرید و فروش فلزیاب 

خرید و فروش نقطه زن

اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *